O Instytucie

male oinstytucie

Jutro

Widzimy dużo korzyści dla naszych klientów wynikające ze stosowania zintegrowanego modelu pracy. Przyświeca nam myśl Maslowa: „kiedy masz w ręku tylko młotek, cały świat wygląda jak gwoździe”, dlatego też nadal będziemy poszukiwać nowych trendów w psychoterapii, aby ich zastosowanie przynosiło ulgę naszym klientom i pomagało im rozwijać skrzydła.

Nasza oferta stale się rozwija, a nasz zespół poszerza się o nowych, kompetentnych profesjonalistów.
 
Na najbliższe miesiące planujemy rekrutację na kolejną, jedenastą już edycję Akredytowanego Kursu Psychoterapii,  który przygotowuje uczestników do samodzielnego oraz kompetentnego prowadzenia psychoterapii indywidualnej, rodzinnej i grupowej. Kurs doskonale rozszerza umiejętności psychoterapeutyczne o inne podejścia, takie jak psychodynamiczne, poznawczo-behawioralne oraz integracyjne. Początek nowej edycji planujemy na 2023 rok. W czerwcu startujemy także z kolejną edycją Studium Psychoterapii Par, która ze względu na doskonały, autorski program cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Jednocześnie z dumą informujemy, że cieszące się popularnością szkolenie Psychoterapia Problemów Seksualnych powraca i startuje już w październiku tego roku!

Katowicki Instytut Psychoterapii rozpoczął również współpracę z Centrum Psychoterapii Pozytywnej i jest hostem Podstawowego Kursu Psychoterapii PozytywnejII edycja szkolenia startuje już we wrześniu tego roku!

Rok 2022 jest rokiem powrotu wielu szkoleń do naszej oferty, a ostatnim z nich jest szkolenie Terapia Koherencji, które poprowadzi Michał Jasiński.

Więcej szczegółów można uzyskać w zakładce ze szkoleniami lub klikając bezpośrednio w powyższy link ze szkoleniem.