Szkolenia

SPIS TREŚCI

Zapraszamy do regularnego odwiedzania tego miejsca na stronie Katowickiego Instytutu Psychoterapii. Planujemy prezentować tutaj naszą ofertę szkoleniową, której realizację przewidujemy na rok akademicki 2021/2022.

logo-text

Jeśli mają Państwo specjalne oczekiwania dotyczące tematyki szkoleń, bardzo prosimy kierować je na adres Katowickiego Instytutu Psychoterapii. Z przyjemnością wyjdziemy im naprzeciw. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem ofert szkoleniowych Katowickiego Instytutu Psychoterapii, prosimy o przesłanie nam swojego adresu (mailowego lub pocztowego) lub bezpośredni kontakt z Sekretariatem.

 

Wszystkie szkolenia organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii przy współpracy z Katowickim Instytutem Psychoterapii są wpisane do Bazy Usług Rozwojowych

Na usługi zamieszczone w Bazie Usług Rozwojowych mikro, mały lub średni przedsiębiorca może pozyskać dofinansowanie w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych, którymi zarządzają poszczególne Urzędy Marszałkowskie. Decyzją władz samorządowych wsparcie nie będzie jednak dostępne dla firm z województw: mazowieckiego i pomorskiego. Więcej informacji znajduje się tutaj. Osoby fizyczne mogą również korzystać z oferty usług rozwojowych publikowanych w Bazie. Są to osoby zamieszkujące w woj. Małopolskim i Podlaskim. Po podpisaniu umowy z operatorem, w danym województwie, operator nada numer ID wsparcia, z którym zapisujemy się na daną usługę rozwojową.

Wszelkich informacji dotyczących funkcjonowania Podmiotowych Systemów Finansowania, w ramach których odbywa się dystrybucja środków na szkolenia, udziela Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym w danym regionie. Kontakty do regionalnych punktów informacyjnych znajdują się tutaj.
 
Nie oznacza to jednak, że jest to jedyna możliwa sytuacja, w której można pozyskać dofinansowanie na udział w usłudze. Inne, niepowiązane z Bazą możliwości dofinansowania będzie można wyszukać na stronie Ministerstwa Rozwoju
Korzystanie z usług rozwojowych przez osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej możliwe jest też na zasadach komercyjnych tj., kiedy usługa finansowana jest przez samego uczestnika.
 
Zachęcamy do kontaktu z w/w jednostkami i skorzystania z w/w możliwości
 

 

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich szkolących będących członkami Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego - można ubiegać się o jednorazowe dofinansowanie w wysokości 50% - więcej szczegółów pod tym linkiem.